Co zrobić, aby nie mieć przedwczesnego wytrysku?

Witam:)
mam taki problem, uprawiałem petting z dziewczyną 3 razy. Wygląda to tak, że ja dotykam jej miejsc intymnych i wkładam palce do pochwy, a ona mi obciąga.
Za pierwszym razem było tak, że ja nie miałem w ogóle wytrysku. Znaczy już dochodziłem, ale przytrzymałem. Za drugim razem wyglądało to tak, że rozebraliśmy się i ja ją zacząłem dotykać, a ona mi jeszcze nic nie robiła i wtedy właśnie się spuściłem. Natomiast za 3 razem spuściłem się po niedługim czasie, gdy mi obciągała, bodajże po 2 min. Potem wytarłem spermę, poprawiłem go i poszedłem do łazienki umyć ręce. Następnie wróciłem i znów to robiliśmy i wkładałem jej palce do pochwy.
1. Czy jest możliwość zajścia w ciążę?
2. Co zrobić, aby nie mieć przedwczesnego wytrysku?

Witam serdecznie,
aby doszło do zapłodnienia plemniki muszą być przeniesione do dróg rodnych kobiety. W opisanym przypadku takiej możliwości raczej nie było. Zatem ryzyko zajścia w ciążę jest bardzo małe.

Nie ma możliwości powstrzymania wytrysku.
Pozdrawiam