Co zrobić aby odzyskać potencję u osoby po operacji kręgosłupa?

Mam 41 lat. Po ataku rwy kulszowej pojawiły się problemy z potencją. Po operacji przepukliny kręgosłupa na odcinku L5 S1 problemy się pogłębiły. Obecnie po 2 miesiącach po operacji rano kiedy kręgosłup jest wypoczęty wzwód jest mocniejszy, w nocy pojaiają się erekcję gdy jest pełen pęcherz moczowy. Pod wieczór gdy jest kręgosłup zmęczony wzwód jest słaby, członek w spoczynku jest inny bardziej flakowaty większy jak u starszych panów pojawia się pieczenie palenie przewodu krokowego prącia.

Proponuję wizytę u lekarza seksuologa. Proszę mieć dotychczasową dokumentację medyczną na wizycie.
W Toruniu i Bydgoszczy przyjmuje Dr Zbigniew Frączek.
Pozdrawiam. JW, blog seksuologia.com