Co zrobić, by włosy przestały wypadać?

Witam, mam problem z wypadajacymi włosami Od września ubiegłego roku strasznie mi wypadają zrobiły mi się "strupy" na głowie i nie wiem co zrobić żeby się tego pozbyć i żeby włosy przestały wypadac. Zrobiły się cieniutkie i bardzo słabe. Proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Być może to lojotokowe zapalenie skory proszę koniecznie udac się do dermatologa