Co zrobić gdy skóra rąk straciła elastyczność jest pomarszczona?

Co zrobić gdy skóra rąk straciła elastyczność jest pomarszona na kostkach i bardzo sucha kremy nie pomagają i pojawiają się na palcach swędzące krostki A później rany

Proszę zgłosić się do dermatologa, po obejrzeniu zmian można postawić diagnozę.

Z małą elastycznością skóry proszę zgłosić się do lekarza medycyny estetycznej. Po obejrzeniu stanu skóry lekarz dobierze odpowiednie zabiegi. Bardzo często stosuje się mezoterapię z kwasem hialuronowym.