Co zrobić jeśli w uchu słychać ciągły pisk u kobiety w ciąży?

Witam od paru lat zmagam sie z powtarzajacymi sie dolegliwosciami ucha. Sa ta klucie w uchu, swedzenie jakby w srodkuogóle, uczucie duzego cisnienia i okropny pisk. Pisk jest ze mna caly czas tylko te pozostale objawysię z czasemnim mijają. Teraz gdy jestem w ciazy dolegliwosci nasilily sie. Laryngolog zaklada rece mowiac ze potrzebne jest podanie sterydow i tomografia glowy. Do rozwiazania zostalo mi jeszcze 2 miesiące. Co to moze byc i czy przy parciu cos mi tam nie pęknie?

Nic Ci nie pęknie. Masz wadę zgryzu i dysfunkcję stawów skroniowo żuchwowych.. Po porodzie zajmij się tym i żadnych naświetlań organizmu typu Tomografia komputerowa!!!!