Co zrobić, kiedy miesięczne dziecko ma zaparcia i kłopoty z oddaniem kału?

Dzień dobry mam takie pytanie co zrobić kiedy miesięczne dziecko noworodek ma zaparcia karmione jest mlekiem matki i ma kłopoty z oddaniem kału są to kupki bardzo gęste niewiemy co mamy zrobić w tej sytuacji byliśmy u lekarza już raz i przepisał krople ale to nic nie pomaga .

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli przepisane krople nie przynoszą rezultatów, proszę ponownie skonsultować się ze specjalistą pediatrą, który zbierze wywiad, zbada dziecko oraz zaleci właściwe postępowanie. Do czasu wizyty proszę zwrócić szczególną uwagę na swoją dietę.