Zaparcia u dziecka po karmieniu piersią

Witam. Mój ośmiomiesięczny synek od kilku dni cierpi na zaparcia. nawet jak uda mu się zrobić kupkę to przy wielkim wysiłku i płaczu. Karmię piersią i synek nie chętnie sięga po inne płyny.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę udać się do lekarza pediatry, który zbierze wywiad, zbada dziecko, oceni Pani dietę oraz dietę dziecka oraz pokieruje dalszym postępowaniem.