Co może być przyczyną tych problemów z karmieniem dziecka?

Mój 8 dniowy synek cały czas chce ssać pierś. Ma bardzo silną potrzebę ssania. Położna powiedziała ze je bardzo ładnie i ma prawidłową masę ciała wiec mam to karmić jak tylko tego chcę ponieważ noworodka karmionego piersią nie da się przekarmić. Jednak od 4 dni wogule nie śpimy w nocy a od dwuch dni i w dzień są problemy. Dziecko przed każdą kupką ma problemy z brzuszkiem krzyczy i setka w niebo głosy trwa to od godziny do nawet 3 godzin. Co może być tego przyczyną i jak mogę mu pomóc ? Oczywiście masaże brzuszka , rowerek i ciekłe okłady na brzuszek są przez nas stosowane .

Konieczna jest wizyta lekarza lub położnej. Bez zebrania dokładnego wywiadu, badania dziecka trudno jest się wypowiedzieć. tak małe dzieci bardzo często chcą ssać pierś niemal cały czas. Przyczyna płaczu mogą być zaparcia. Brakuje informacji jak wyglądają stolce, czy są jakieś zmiany skórne.