Karmienie miesięcznego niemowlaka

Witam. Mój synek ma 1 miesiąc. Jest karmiony mlekiem modyfikowanym. Staram się karmić go co 3h, ale on już po godzinie płacze i szuka tak jakby był głodny. Przeciąga moment karmienia ile tylko możliwe, ale jego krzyk nie daje dużego pola manewru. Co ile można karmić dziecko aby nie miało problemów z brzuszkiem i robieniem kupki?

Jeśli płacze po godzinie po karmieniu to nie z głodu, to raczej problemy z brzuszkiem albo ze wzmożonym napięciem mięśniowym a picie mleka z piersi go uspokaja i rozluźnia i dlatego szuka piersi. Prosze nosić go w pozycji embrionalnej, nie nosić przodem do siebie .robić masaż, robić podstawowe ćwiczenia wskazane dla niemowląt ze wzmożonym napięciem. Jeśli nie lubi leżeć na brzuchu to świadczy że ma wzmożone napięcie mięśni grzbietu