Jak mogę zwiększyć ilość pokarmu?

Witam, proszę o informację jak mogę zwiększyć ilość pokarmu, moje maleństwo ma 4 miesiące a ja z dnia na dzień mam coraz mniej pokarmu, tj. mały ssie pierś i słyszę jak łyka, ale to trwa bardzo krótko i później puszcza pierś. Odciągam się laktatorem elektrycznym i nic nie leci. Mały jest zdenerwowany i ,płacze co przerasta w krzyk bo jest głodny. Może źle robię ale podaję mu mleko mdyfikowane, bo nie zagłodzę przecież dziecka. Bardzo chce karmić dalej i nie wiem co robić. Proszę o radę.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, warto skonsultować się z pielęgniarką laktacyjną, proszę przed każdym karmieniem mlekiem modyfikowanym próbować przystawiać dziecko do piersi. Pozdrawiam