Co zrobić w przypadku bólu kości?

Witam moj syn skarzy sie na bol kosci jego wyniki ti fosfor alp 218 u/l fosfor nieorganiczny w surowicy 5,68 hemoglobina 13 hematokryt 3,91 rdw 16,3 % zelazo 60 syn ma 15 lat

Nie możemy zanalizować wyników, bez obecności pacjenta i informacji o nim. Proszę pójść w tym celu do lekarza który prowadzi i zalecił diagnostykę. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.