Co zrobić w przypadku bólu pod żebrami w okolicach wątroby?

Witam. Codziennie mam takie bóle jakby pod zebrami w okolicach wątroby , ból jest nie mocny pokluje tylko. ALAT 9 ASPAT 15. Badanie krwi ok nic zanurzone ani zawyżone. Bilurbina całkowita 1.1 norma 0.0 - 1.0 fosfataza alkaliczna w surowicy 46 norma 50-136 ( więc jest mniejsze ) iść jamy brzusznej w pożądku nic nie powiększone , płuca i serce RTG bez zmian jamy oplucnowe wolne. Może powtórzyć jeszcze raz bilurbine i fosfataze ?

Wyniki są dobre, nie widzę potrzeby ich powtarzania. Można ewentualnie wykonać USG. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.