Co zrobić w przypadku schodzącego paznokcia po przytrzaśnięciu palca?

Witam, ponad miesiąc temu przytrzasnęłam sobie palec w drzwiach od samochodu. Był on do ponad polowy fioletowy i od jakiegoś czasu na samym jego dole zaczęła robić się dziura a wczoraj paznokieć do połowy odpal. Na dole widać już maly rosnacy nowy paznokiec ale na skorze nad nim jest zaschnieta krew ktorej nie moge sie pizbyc poniewaz przy mocniejszym dotykaniu boli a nad tym jest jeszcze polowa starego paznokcia. Co nalezy z tym zeobic?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne