Co zrobić w przypadku uczulenia na Penicyliny?

mam uczulenie na penicyline,lekarz podal mi Furocef i ponad rok mecze sie z objawami opuchniecia ,swedzenia ,wysypki ,coraz bardziej puchne i co drugi dzien musze dostawac zastrzyki ,ile moge brac ,skoro juz nawet mi nie dzialaja. gdzie sie zwrocic o pomoc.

Furocef nie jest Penicyliną. U osoby uczulonej na Penicylinę może powodować uczulenie, ale jest to ostra reakcja, która ustępuje samoistnie lub po leczeniu po kilku lub kilkunastu dniach. Jeśli ma pani jakieś przewlekłe dolegliwości skórne to bardzo wątpię żeby były spowodowane kuracja Furocefem rok temu.