Co zrobić w przypadku wysuniętego czoła u noworodka?

Witam moja córeczka ma 4 miesiące po porodzie miała krwiaka z prawej strony dość sporego i złamany obojczyk w wyniku złego ułożenia do kanału rodnego co spowodowało asymetrię ulozeniowa i wysunięte czółko z prawej strony asymetrię zniwelowaliśmy ale niestety czółko zostało co można zrobić w takim przypadku

Najlepiej aby sytuację ocenił pediatra, być może zmiana spokojnie jeszcze się cofnie i kształt główki wróci na pierwotnego właściwego wyglądu. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.