Co zrobić z bólem po ekstrakcji dolnej ósemki?

Witam Mam pytanie odnośnie Dolnej ósemki Tydzień temu miałem wyrwana dolną ósemkę korzeń haczykowaty zabieg był skomplikowany miałem pionowe szfy i były "odwierty" Lekarz był B. Nie Miły dlatego dokładnie Nie pytałem boli mnie cały czas byłem jeszcze po wyrwaniu dwa razy włożył jakieś lekarstwo przeciw zapalne ból jest dużo mniejszy ale mam wrażenie ze jakby na samym końcu od strony wewnętrznej przy końcu języka mnie Boli dziąsło tylko w tym miejscu jak dotykam tam palcem to boli bardzie

Dzień dobry, ząb był usunięty dopiero przed tygodniem. Rana nie miała czasu się zagoić. Kość u nasady języka ma prawo jeszcze boleć przy dotyku. Musi Pan uzbroić się w cierpliwość - niedługo będzie lepiej.