Co zrobić z dalszym przyjmowaniem tabletek?

Witam, od dłuższego czasu przyjmuję tabletki Daylette. Ostatnią miesiączkę miałam tydzień temu. Jestem w trakcie przyjmowania tabletek z pierwszej linijki i niestety zapomniałam o zabraniu ze sobą blistra i nie wzięłam jednej. Dostałam dziś miesiączkę, co mogę w tej sytuacji zrobić z dalszym przyjmowaniem tabletek? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Problem. Na pewno ochrona antykoncepcyjna nie jest zachowana. Jak najszybciej przyjąć zapomnianą tabletkę, a kolejną planowo ( nawet, jeśli oznacza to przyjęcie 2 na raz), przez kolejne 7 dni dodatkowa metoda, nie zapominać na przyszłość.