Co zrobić z krwiakiem po mezoterapii?

Dzien dobry, Jestem 7 dzien po zabiegu mezoterapii iglowej na twarz (cytocare 532). Pod okiem pojawil mi sie siniak/krwiak. Zmiana jest juz plaska (wybrzuszenie zaraz po zabiegu zniknelo), ale zostal ciemnoczerwony slad wielkosci 5mm x 5mm. Czy to normalne, ze po 7 dniach nadal jest taki slad? Jak dlugo noge sie go spodziewac? Po zabiegu uzywalem tylko zel arnikowy, ale niestety nie pomaga.

Owszem, podbiegnięcia krwawe pod oczami mogą utrzymywać się 10-14 dni, ale bez zbadania Pani nie mogę wykluczyć jakiejś patologii, w związku z czym najlepiej zgłosić się na wizytę kontrolną do lekarza, który wykonał zabieg.