Co zrobić z tymi krwiakami pod paznokciami?

Witam, ok 1.5 msc temu chodziłam po górskich szlakach a na drugi dzień pod pazmokciami u duzych palców pojawiły się spore krwiaki od strony wałów bocznych. Jednak mam wrażenie że w ogóle się nie goją a trochę się naczytałam o czerniaku paznokciai trochę panikuje. Jak długo powinny takie krwiaki schodzic? Na paznokciu widać białe, czarne i sine przebarwienia.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl