Co oznacza ta czarna kreska na paznokciu?

Dzień dobry. Po zmyciu lakieru do paznokci zobaczyłam, że na końcówce serdecznego palca mam czarną kreskę 3 mm wygląda jak pieprzyk. Wcześniej 2 razy robiłam hybrydę na paznokciach. A 4 lata temu miałam na łydce czerniaka in situ. Czy na paznokciu mógł pojawić się czerniak? Zmiana jest w dwóch miejscach ciemniejsza, nie jest to równa kreska. pozdrawiam

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl