Co zrobić z utrzymującym się siniakiem na plecach?

Dzień dobry, na plecach mam "siniaka" (nazywam go w ten sposób, choć nie wiem właściwie, co to jest - wygląda jak siniak koloru kawy z mlekiem). Utrzymuje się już dobrych parę tygodni (miesięcy?) i nie chce zniknąć. Czy powinnam się martwić albo zgłosić się z tym do lekarza? Nie przypominam sobie, abym uderzyła się w tamtym miejscu - jest ono dość nietypowe dla powstania siniaków.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję zapytać się rodziców czy taka zmiana nie występowała od urodzenia. proponuję zgłosić się do lekarza POZ.