Siniak po oddaniu krwi

W czwartek byłem oddać krew dziś pojawił się dość niepokojący siniak w tym miejscu o długości ok 15 cm nie boli praktycznie ale wygląda nie za dobrze czy jest to powód do niepokoju?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Prawdopodobnie podczas oddawania krwi doszło do niewielkiego wynaczynienia i w ciągu tygodnia krwiak "spłynął" bezpośrednio pod skórę. Jego wchłanianie powinno trwać jeszcze ok. tygodnia, w tym czasie możliwa jest zmiana koloru w kierunku żółtego, ale nie jest to zjawisko niepokojące.