Co zrobić ze złamanymi żebrami?

mam 34lata przydusiła mnie sciana w niemczech miałem złamane 5i6 żebro oraz złamany kręg L1 mam założony stabilizator kregi TH11,TH12 ora z L2 lekarz w niemczech powiedział ze na zwolnieniu mam być 6-8tygodni a neurochirórg w polsce chciał mnie widziec po 6 msc. Wymusiłem wizytę poszedłem ze zdjęciem zrobionym 14 08 okazuje sie ze kreg mam juz zrosniety ale w domu i tak musze pozostac do konca roku bez żadnej rechabilitacji.pytanie:z kad ta rozbieżność w zwolnieniu. Dlaczego bez rechabilitacji

po takim złamaniu po 2 miesiącach można pracować za biurkiem a nie przy ścianie, ale proszę spróbować