Kompresyjne złamanie kręgu
11 lat temu miałem kompresyjne złamanie kręgu L-1. Została założona stabilizacja transpedikularna Th11-Th12-L2. Obecnie odczuwam promieniujący stały ból lewej nogi a także okolic żeber podczas siedzenia i leżenia. Czy możliwe aby był on spowodowany uciskiem stabilizacji oraz czy wskazanym byłoby jej usunięcie, jakie jest ryzyko związane z zabiegiem. Dodam, iż TK kręgosłupa nie wykazuje zmian, natomiast MR na odcinku stablizacji jest nieczytelne. Neurochirurg zalecił terapię przeciwzapalną.

MĘŻCZYZNA, 44 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Kiedy było ostatnie TK, konsultacja neurochirurgiczna? Ból może byc spowodowany uciskiem i wymagać kolejnego zabieg.Pproszę postepować zgodnie z zaleceniami lekarza.
Pozdrawiam