Co zrobić, żeby doczekać się upragnionego dziecka?

jestem 25-letnią dziewczyną jestem z partnerem od 3 lat i staramy się o dziecko i nic co możemy zrobić żeby doczekać się upragnionego maleństwa i czy w czasie ciąży można używać leków dopochwowych na upławy

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani, przede wszytkim proszę skonsultować sie z ginekologiem- wykonać wszystkie badania, wykluczyć infekcje i je wyleczyć. Ginekolog po zebraniu wywiadu z państwem i badaniu udzieli wszelkich rad.