Codzienna zgaga po jedzeniu i rozwolnienie

Od dluzszego czasu meczy mnie doslownie codziennie zgaga po zjedzeniu obojetnie czego a takze mam prawie ciagle rozwolnienie przy ktorym boli mnie brzuch czy jest to cos powaznego czy jest to wynikiem mojego jeszcze nie dawno nadużywania alkoholu prosze o rade

Renata GrzechociĹska

Witam.
Nadużywanie alkoholu mogło doprowadzić do powstania refluksu, który należy diagnozować poprzez wykonanie gastroskopii. Ze względu na długo trwające biegunki należy udać się do lekarza, który zbierze dokładny wywiad, przeprowadzi odpowiednie badania i zastosuje odpowiednie leczenie.
Pozdrawiam.