Codzienne krwawienie z odbytu u męża, który nie ma hemoroidów

Mój mąż krwawi z odbytu - właściwie codziennie z kałem lub zamiast wydala krew. Nie ma hemoroidów, nie ma raka jelita - robiono mu badania i prześwietlenia, a lekarz uznał, że ma wrócić za 20 lat. Z powodu utraty krwi jest ciągle śpiący. Pali marhuanę (tu jest legalna), ale problemy zaczęły się już dawno przed tym. Prawdopodobnie ma pasożyty, ale jakie, skoro nie można ich wykryć? Dodam, że jedzenie papai zmniejszyło jego problemy.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie sprecyzowała Pani jakie konkretnie badania miał wykonane mąż. Jeśli jednak codziennie krwawi z dolnego odcinka przewodu pokarmowego, konieczne jest powtórne wykonanie badań, w szczególności kolonoskopii. Nie ma bowiem takiej możliwości, by nie było żadnej przyczyny krwawienia.