Codzienne nudności, osłabienie i zawroty głowy

Mam pytanie odnośnie mojego samopoczucia od trzech tygodni a mianowicie co dziennie rano mam mdłości i jest mi słabo poza tym nieustające zawroty głowy jeżeli ją poloze na prawym boku i co kilka dni (trzy-cztery) od trzech tygodni wymiotuje zawsze rano. Nie jest to ciąża na pewno

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza, niezbędne badanie lekarskie. Być może to problem laryngologiczny.