Codzienne silne bóle głowy w okolicy czoła

Miewam codziennie bardzo silne bóle głowy w okolicach czoła na czubku głowy i okolicach karku.W pracy stałem przez kilka godzin w ostrym przeciągu podejrzewałem u siebie zapalenie zatok, byłem u lekarza (mieszkam w UK) przepisał mi antybiotyk Doxycycline i spray do nosa avamys skończyłem brać antybiotyk bóle nie ustępują, jest to rodzaj pulsującego bólu, i pieczącego ucisku+zawroty głowy zwykle pojawiają się rano po przebudzeniu. Czy są to objawy nadal nie wyleczonych zatok czy to co innego?

W przypadku wystąpienia bólów głowy zawsze wskazana jest konsultacja z neurologiem. W diagnostyce bólów głowy podstawowe znaczenie ma charakterystyka bólu, charakter, czas trwania, objawy towarzyszące itd itd...Właściwie zebrany wywiad i badanie neurologiczne pozwalają postawić odpowiednie rozpoznanie oraz dobrać skuteczne leczenie.
W zależności od problemu lekarz może zlecić wykonanie badań dodatkowych.