Codzienny ból głowy, zmęczenie i ból stawów przy przewlekłej boreliozie

Chciałam zapytać co robić dalej z moja starą boreliozą. Miał test włosa oraz western blot 20 dni antybiotyki i znów test. Wynik dodatni graniczny ujemny wysoki bardzo. Głowa boli mnie prawie codziennie i inne objawy jak zmęczenie ból stawów nie ustępują. Lekarz nie wie co dalej.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego. W przypadku braku propozycji leczenia powinna Pani zostać skierowana do innego specjalisty.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie tak lakonicznego opisu odpowiedzieć na pytanie jak powinno wyglądać dalsze postępowanie. Proszę skonsultować się ze specjalistą chorób zakaźnych, który pokieruje dalszym postępowaniem diagnostyczno-leczniczym.