Bóle stawów, głowy i karku oraz obrzęk stawów w wyniku boreliozy

od trzech lat walczę z boreliozą ( bóle stawuów łokci, stawy kolanowe, trafia się opuchlizna, bóle w tyle głowy nad karkiem, rok temu leczyłam się penicyliną, obecnie współczynnik IgM wynosi 126 przy minimum 18 proszę mi pomóc jakie mam podjąć kroki by to zaleczyć

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sugeruję konsultację ze specjalistą chorób zakaźnych, który pokieruje dalszym procesem diagnostyczno-leczniczym.