Codzienny seks i bezskuteczne starania o ciążę

Witam.Mam 19 lat, nie jestem otyla, mam wade serca ktora zostala skorygowana i wszystko jest w porzadku, mialam rowniez korygowana operacyjnie skolioze.Z moim mezem staramy sie o nasze pierwsze dziecko.Pod koniec grudnia 2015r odstawilam tabletki anty i od tego momentu uprawiamy sex prawie codziennie (na pewno nie opuscilismy zadnej prawdopodobnej owulacji) a jednak do tej pory nam sie nie udalo.Podobno mlodym dziewczynom jest latwiej zajsc w ciaze a my staramy sie juz 8 miesiecy.Co moze byc prz

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać sie dolewają ginekologa i wykonać badanie nasienia u męża.