Codzienny ucisk w gardle i mdłości - co to może być?

Witam, codziennie jak wychodzę z domu do pracy i czekam na tramwaj/autobus czuje ucisk w gardle, mdłości, uderzenia gorąca, serce mi wali jak młot, suchość w buzi. Zmagam się z tym problemem od 2 miesięcy i już nie mogę wytrzymać. To jest tak silne uczucie, że nie sposób to zignorować.Jem rano śniadanie i pije herbate więc na czczo nie wychodzę. Pracy nie mam stresującej. Co to może być? Proszę o pomoc bo droga do pracy to jak droga przez piekło. Boje się, że w autobusie zemdleje albo zwymiotuje.

Czy to nie objawy ataków paniki? nerwicy lękowej ?? Ważny stan obecny pacjenta... problemy, stresy, Inne badania, obciążenia chorobowe, wyniki labor; Ważny PACJENT: objawy, dolegliwości, stan zdrowia, stan neurologiczny ; stan psychiczny, sen, inne leki... Zapraszam na pełną konsultację Pozdrawiam i zapraszam