Jak interpretować taki wynik badania kręgosłupa lędźwiowego?

Witam proszę o interpretacje wyniku Tk kręgoslupa lędzwiowego Kompresyjne obniżenie trzonów l1,l3 z zagęszczeniem struktury kostnej w ich krawędzi-po przebytym w przeszłosci z zaznaczonymi cechami gojenia. Widoczne niewielkie wpuklanie się górnej krawędzi l1 i dolnej krawedzi l3 do światła kanału kręgowego na głębokości ok 3mm z widocznym modelowaniem worka oponowego.Kanał kręgowy w odc ledzwiowym na wysokości zniekształceń zweżony w strzałkowym do ok 11mm

Opisane w TK zmiany w kręgach ? pourazowe, kompresyjne...
Do omówienia z lekarzami leczącymi!! , Ważny pełny wywiad, kontekst badania, stan obecny pacjenta...Inne badania, obciążenia chorobowe, wyniki labor; Ważny PACJENT: objawy, dolegliwości, stan zdrowia, stan neurologiczny ; stan psychiczny, sen, inne leki...
Zapraszam na pełną konsultację Pozdrawiam i zapraszam