Controloc a bóle żołądka i brzucha

witam , od jakiegos czasu zmagam sie z dolegliwosciami ukladu pokarmowego bulgotanie w zoladku bole glowy itd( wyczytalem ze objawy takie jak w grzybicy ustrojowej albo ukladu pokarmowego) robilem badnia na krew i mocz -sa dobre a nawet bardzo dobre, od 3 dni stosuje controloc 40 raz dziennie i jest duza poprawa czy to mozliwe zeby zeby ten lek tak pomog?czy leczy przyczyny dolegliwosci czy tylko je zmniejsza?Ps.wizyte u gastoenterologa mam za ok 3 tyg .pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Pana dolegliwości wskazują na zaburzenia przewodu pokarmowego, np. stany zapalne, chorobę wrzodową, itd.. To tłumaczyłoby dlaczego zastosowanie preparatu Controloc przyniosło poprawę. Jest to inhibitor pompy protonowej, czyli lek hamujący wytwarzanie kwasu solnego. W celu uzyskania szczegółowych informacji proszę cierpliwie poczekać na wizytę u specjalisty gastroenterologa.