Coś dziwnego pod lewą piersią

Mam pytanie. Pod lewą piersią wyczułam dziwną rzecz. Nie jest to w formie 'kulki' ani 'guzka', jest to jakby zgrubienie. Dokładnie na linii biustonosza. Pod prawą piersią jest to samo,ale nie jest bolesne jak po lewej stronie. Czy możliwe, że to coś złego? Dodam, że jestem w trakcie okresu, czy może to być z tym związane? Dodatkowo 'to' nie jest na piersi, bardziej styka się z kością klatki piersiowej. Proszę o odpowiedź :)

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie!

Zgrubienie, które Pani wyczuwa pod piersią, może być po prostu... żebrem. Natomiast piersi najlepiej badać 10 dnia cyklu.
Oczywiście warto, aby udała się pani do ginekologa, który sprawdzi, czy z piersiami wszystko OK. Szkoda, że nie napisała Pani swojego wieku, należy pamiętać, że z wiekiem rośnie częstość różnych schorzeń piersi i należy zwrócić uwagę na badania kontrolne.

Pozdrawiam serdecznie