Cukier w moczu w ciąży

Jestem w ciąży. Miałam robioną glukozę na czczo wynik 85,21 mg a po obciążeniu po 1 godz 128,65mg po 2godz 103,43mg.W moczu wyszedł mi cukier glu 50mg/dl i białko 25mg/dl. Skoro cukier w normie to skąd się wziął w moczu?Czy jestem chora?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany problem wymaga rozszerzenia diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do specjalisty nefrologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.