Wyniki badania moczu w 26-tygodniu ciąży
Witam jestem w 26 tc ciazy lekarz prowadzący zlecił mi wykonanie badania moczu i obciążenia glukozy 75g dziś odebrałam wyniki co prawda są w normie jednak zdziwił mnie fakt ze glukoza na czczo 87,1 mg/dl norma [70-99] jest wyzsza niż po 120 min od wypiciu glukozy 78 mg/dl co to może oznaczać?Kolejne pytanie dotyczy ketonów w moczu 15md/dl czy jest to coś poważnego? Proszę o interpretację wyników wizytę mam dopiero za kilka dni.

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
87 poziom zaufania
Może tak być, że po obciążeniu poziom cukru jest niższy nie jest to nic niepokojącego. Ciała ketonowe świadczą o złym odżywianiu. Proszę się zastanowić czy nie je Pani zbyt mało.
Pozdrawiam.