Wynik badania moczu i obciążenia glukozą w 26. tygodniu ciąży

Witam jestem w 26 tc ciazy lekarz prowadzący zlecił mi wykonanie badania moczu i obciążenia glukozy 75g dziś odebrałam wyniki glukoza na czczo 87,1 mg/dl norma [70-99] glukoza 120 min po wypiciu glukozy 78,0mg/dl co prawda wydaje mi sie ze wyniki są w normie jednak zdziwił mnie fakt ze glukoza na czczo jest wyzsza niż 120 min po wypiciu co to może oznaczać? Kolejne pytanie dotyczy ketonów w moczu 15md/dl czy jest to coś poważnego? Proszę o interpretację wyników wizytę mam dopiero za kilka dni.

Witam. Wynik obciążenia glukozą jest prawidłowy, choć dla pełnej oceny powinno być jeszcze wykonane oznaczenie glukozy po 1h. Mniejsza wartość glukozy po 2h, związana jest z konkretnym u Pani wyrzutem insuliny. Ketony w moczu świadczą o nocnym "głodowaniu", choć Pani mogła głodu nie odczuwać. Proszę jeść dodatkową kolację około 22 np. pół bułki z serkiem topionym i szklankę mleka. Pozdrawiam.