Co oznacza wynik badania po obciążeniu glukozą w 24. tygodniu ciąży?

Witam, jestem w 24 tygodniu ciąży. Moje wyniki po obciążeniu glukozą 75g przedstawiają się następująco: na czczo- 73 mg/dL po 1h- 74mg/dL po 2h- 54mg/dL Dodam, że po półtorej godziny od wypicia glukozy zwymiotowałam. Czy te wyniki są prawidłowe? Z tego co wyczytalam, po obciążeniu powinny być wyzsze. Co może być tego powodem? Na wizyte u lekarza musze kilka dni poczekać, ale zaczynam sie martwić Odpowiedzi znajdują się poniżej

Lek. Tomasz Budlewski

wymioty mogły spowodować iż wyniki nie są do końca miarodajne, proponuję udać się do lekarza prowadzącego ciąże. być może będzie konieczność powtórzenia badania obciążani glukozą.