Cukrzyca ciążowa a ryzyko wodogłowia u dziecka

mam cukrzyce ciazowa. cukier mierze 1h po posilku. i mam dosc wysoki tak mi sie wydaje. najbardziej boje sie ze dziecko bedzie miało wodogłowie. jezeli mam cukier po posiłku około 130 - 150 jest mozliwe zachorowanie dziecka? dodam ze cukrzyce u mnie wykazało pozno i dopiero w 27 tc została leczona. pomocy. prosze o odp

Powinna Pani być pod kontrolą diabetologa i dietetyka. Bardzo mało Pani pisze o prowadzeniu ciąży przez ginekologa. Proszę o więcej informacji