USG w 30 tygodniu ciąży

Witam serdecznie. Bylam wczoraj na usg. Jestem w 30 tc. Moja Mała waży 1580g. BP =79mm, AC=256mm, FL=59mm, HC=284mm. Lekarz mowi ze wszystko w porzadku. ale czytalam w internecie ze waga i wymiary mojej Małej sa troszke wieksze... Martwie sie bo mam cukrzyce ciazowa. Czy to moze byc powod??? jestem na diecie, mierze cukier i na czczo mam przewaznie 74 a 1h po posilku miedzy 80 a 100 (nigdy nie przekracza mi 120!) Czy mimo to dziecko moze byc wieksze niz powinno byc? Dziekuje za odpowiedz

Te parametry badania USG na tym etapie ciąży są absolutnie prawidłowe a wartości cukrów mieszczą się w granicach normy, więc nie ma Pani się czym martwić. :)