Cukrzyca ciążowa, zmęczenie a napady smutku

Pol roku temu urodzilam corke. W ciazy przez cukrzyce przytylam tylko 7kg za to po ciazy przez karmienie zrzucilam 12kg i mam 43kg obecnie. Mimo ze spie juz w nocy ciagiem 6h, bo potem wstaje 2razy, ciagle jestem zmeczona i senna. Nie karmie juz miesiac a przytylam tylko 2kg. Zaczelam miec napady zlosci oprocz smutku i bardzo wypadaja mi wlosy. Czy to efekt regulujacych sie jeszcze hormonow czy cos z tarczyca?czy zwyczajna frustracja i zmeczenie nowa sytuacja. Jestem sama z mezem, bez pomocy inn

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie oznaczyć poziom tsh i hhormonów tarczycy. Po badaniu udać się do lekarza rodzinnego. w czasie wizyty będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.