Cukrzyca oraz cukier w moczu, niewydolność nerek i ciśnienie oporowe

witam. mam chorą teściową na cukrzyce, bardzo złą ma morfologie wykryto jej cukier w moczu, stwierdzono niewydolnosć nierek bardzo długo choruje na ta chorobę co miesiąc kierują ją do szpitala . Ma problemy z oczami rodzina nie wie jak ma jej pomóc ja tym bardziej cieśnienie też ma nie za dobre stwerdzono ciśnienie oporowe, czy moge prosic o pomoc???

Szanowna Pani. Z przykrością stwierdzam, że opisany przez Panią problem jest niemożliwy do rozwiązania poprzez poradę internetową. Pani teściowa, będąc poważnie chorą kobietą wymaga interdyscyplinarnego podejścia z uwzględnieniem diabetologa, negrolga, prawdopodobnie także kardiologa. To przykre ale nie dam rady pomóc.