Ćwiczenia fizyczne i miesiączka po cesarskim cięciu

Panie doktorze ale ile mniej więcej pojawi sie okres po cc ja nie mam juz 2,5 miesiąca ale nie dawno przestały lecieć brudy po cc ściągam mleko tylko 1 dziennie bo nie chce lecieć .i jak dbać o blizne i jak zgubić brzuch czy to normalne ze brzuch hest duży czy ćwiczyć i czy mozna biegać chociaż nie raz jeszcE odczuwam ta blizne a jestem po cc 2.5 miesiąca .Dziekuje

Okres pojawia się różnie od 2 - nawet 12 miesiecy u pacjentek karmiacych czy jak u Pani odciagajacych pokarm. Jezeli chodzi o bol to czasami wystepuje on nawet kilka m- cy czy lat ( rzadko ). Cwiczenia pomału można zaczynać a intensywność uzależnić od odczuwania bólu w dole brzucha.