Ćwiczenia fizyczne po operacji kresy białej

WITAM JESTEM PO OPERACJI KRESY BIALEJ [2 MIESIAC] CHCIALAM ZAPYTAC OD KIEDY MOGE ZACZAC CWICZYC BRZUSZKI I CZY WOGOLE MOZNA?I CZY MOGE ROBIC ZABIEGI ODCHUDZAJACE JAK ,,,KIOLIPOLIZA,LIPOSUKCJA ULTRADZIEKOWA ,FALE RADIOWE.....DZIEKUJE

Dzień dobry,

Najbezpieczniej będzie jeśli skonsultuje się Pani z lekarzem, który przeprowadzał zabieg. Doktor najlepiej zna przebieg zabiegu oraz jego zakres.

Pozdrawiam serdecznie.

Witam , nie znam wielkosci przepukliny , zakresu , przebiegu ani efektu końcowego operacji - nie potrafię więc odpowiedzieć autorytatywnie!!! Proszę omówić temat SZCZEGÓŁOWO z operatorem!!! z.żurawski