Zapytaj lekarza

7 3 6 , 2 3 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ćwiczenia fizyczne przy migotaniu przedsionków

Witam jestme 20 letnim nastolatkiem pisze w sprawie bo lerzałem 2 miesiace temu w szpitalu na migotanie przedsionków miałem to stwierdzone przez lekarza , i lerzałem 3 dni w szpitalu i miałem robioną kardiowersję badania krwi są w porzadku usg serca mialem robione to też podobno nie ma żadnych uszkodzen serca, wiec skad te migotania ? :( mam ograniczone wysilkowe a tak strasznie kocham sport i chciałbym dalej ćwiczyć bo kocham to i w niczym innym się nie widze jak w sporcie prosze o pomoc ;(
MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu

Migotanie przedsionków a udar mózgu

Jednym z najpoważniejszych zaburzeń powodowanych nieprawidłowym funkcjonowaniem układu sercowo-naczyniowego, jest udar mózgu. Prof. Janina Stępińska informuje o powiązaniu migotania przedsionków z udarem mózgu.

Najlepiej w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z kardiologiem prowadzącym. Przyczyn migotania przedsionków jest bardzo dużo. Tylko prowadzący kardiolog ma należytą wiedzę na temat stanu Pana zdrowia, aby odpowiedzieć na nurtujące Pana w tym względzie pytania.

Specjalista chirurgii ogólnej.
0
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Przyczyn może być wiele, nie tylko z przyczyn sercowych. Sądzę, że w szpitalu zostały one wykluczone. co do wysiłku proponuję udać się do kardiologa i być może wykonanie próby wysiłkowej pod kontrolą rytmu serca i ciśnienia tętniczego pokaże stopień wysiłku jaki może być wykonywany. Proszę koniecznie udać się do kardiologa.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy