Ćwiczenia fizyczne przy migotaniu przedsionków

Witam jestme 20 letnim nastolatkiem pisze w sprawie bo lerzałem 2 miesiace temu w szpitalu na migotanie przedsionków miałem to stwierdzone przez lekarza , i lerzałem 3 dni w szpitalu i miałem robioną kardiowersję badania krwi są w porzadku usg serca mialem robione to też podobno nie ma żadnych uszkodzen serca, wiec skad te migotania ? :( mam ograniczone wysilkowe a tak strasznie kocham sport i chciałbym dalej ćwiczyć bo kocham to i w niczym innym się nie widze jak w sporcie prosze o pomoc ;(

Najlepiej w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z kardiologiem prowadzącym. Przyczyn migotania przedsionków jest bardzo dużo. Tylko prowadzący kardiolog ma należytą wiedzę na temat stanu Pana zdrowia, aby odpowiedzieć na nurtujące Pana w tym względzie pytania.

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn może być wiele, nie tylko z przyczyn sercowych. Sądzę, że w szpitalu zostały one wykluczone. co do wysiłku proponuję udać się do kardiologa i być może wykonanie próby wysiłkowej pod kontrolą rytmu serca i ciśnienia tętniczego pokaże stopień wysiłku jaki może być wykonywany. Proszę koniecznie udać się do kardiologa.