Cykle bezowulacyjne po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam Brałam tabletki przez 9 lat, odłożyłam w grudniu bo chcemy z mężem mieć dziecko. Pierwszy cykl trwał 32 dni , drugi 37 dni. Teraz jestem w trakcie trzeciego cyklu po odstawieniu tabletek. Moje miesiączki trwają 5 dni ale sa bezbolesne i krew jest jasno czerwona taka jakbym sie w palec skaleczyła. Czy wszystko jest ok? Czy mogą to byc cykle bezowulacyjne? Mam podstawy do obaw ?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza ginekologa. Sądzę że trzeba trochę poczekać aby cykle wróciły do normy.