Cykle po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam, jestem tydzień po spodziewanym terminie miesiączki (35 dc, ok. 21 dpo). Nie mam okresu, temperatura utrzymuje mi się na poziomie 37,3-37,4, jednak test ciążowy robiony rano, o czułości 25 mlU/ml wyszedł negatywny. To jest mój trzeci cykl po odstawieniu tabletek, pierwsze dwa miały 31 i 28 dni i nie było takich problemów. Czym ta sytuacja może być spowodowana i co powinnam w takim razie zrobić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Brak miesiączki może być spowodowany zaburzeniami hormonalnymi, stresem, niewłaściwą dietą czy przemęczeniem. Wskazana jest wizyta u specjalisty ginekologa.