Cykliczny bóle w okolicy kolana

Od kilku lat zmagam się z cyklicznym bólem w okolicach kolana prawego. Dysponuje wynikami USG i Rezonansu magnetycznego. Wynik USG - w dolno bocznej części uda prawego widoczne ograniczone przestrzenie płynowe, największa - długości ok 40mm (ma nieco kręty przebieg) o wymiarach poprzecznych ok 23x14mm, kolejne ok15x15x8mm i 33x13x7mm - ostatnia najbliżej kości udowej.Płyn bezechowy. Byłam u kilku ortopedów i żadnej skutecznej pomocy. Jestem z m. Morąg

Tylko ortopeda w takim przypadku może postawić diagnozę i włączyć odpowiednie leczenie. Zmiany płynowe zapewne mają charakter zapalny, pozapalny lub przeciążeniowy. Być może odpowiednie leczenie miejscowe, podanie odpowiednich leków miejscowo będzie mogło przynieść poprawę. Proszę w tej sprawie bezpośrednio rozmawiać z ortopedą.